220KH14-OP10TB
DigiKeys varenummer
13-220KH14-OP10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
220KH14-OP10TB
Beskrivelse
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
26 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
9100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Varistor-spænding (min.)
19.5 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V