220KH10J-OTB
DigiKeys varenummer
13-220KH10J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
220KH10J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
26 V
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
4500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Varistor-spænding (min.)
19.5 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V