220KH07J-TB
DigiKeys varenummer
13-220KH07J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
220KH07J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
26 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
2,4J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
2300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
19.5 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V