220KH07-OTR
DigiKeys varenummer
13-220KH07-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
220KH07-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
26 V
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
1,1J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
2300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Varistor-spænding (min.)
19.5 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V