20KPA26A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
44,7V Klemme 451,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
20KPA26A/TR13
DigiKeys varenummer
13-20KPA26A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
20KPA26A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 44.7VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
44,7V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
451,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
20000W (20kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
29,04V