201KH14J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
200 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
201KH14J-OTB
DigiKeys varenummer
13-201KH14J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
201KH14J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
220 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
70J
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Varistor-spænding (min.)
180 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V