201KH10J-O kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
200 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
201KH10J-O
DigiKeys varenummer
13-201KH10J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
201KH10J-O
Beskrivelse
VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
220 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
35J
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Varistor-spænding (min.)
180 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V