201KH07J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Eaton - Electronics Division
Datablad
Eaton - Electronics Division
Datablad
200 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
201KH07J-TB
DigiKeys varenummer
13-201KH07J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
201KH07J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
220 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
17J
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
250 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Varistor-spænding (min.)
180 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V