201KH05J-TB
DigiKeys varenummer
13-201KH05J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
201KH05J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 V 800 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
220 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
800 A
Serie
Energi
8,5J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
125 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
180 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V