201KD20-P7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 38
På lager: 0
200 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
201KD20-P7.5TB
DigiKeys varenummer
13-201KD20-P7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
201KD20-P7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
220 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
95J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Varistor-spænding (min.)
180 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V