182KH14J-FP10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
1.8 kV 5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
182KH14J-FP10
DigiKeys varenummer
13-182KH14J-FP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
182KH14J-FP10
Beskrivelse
VARISTOR 1.8KV 5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.98 kV
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
5 kA
Serie
Energi
335J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
1.1 kV
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
1.465 kV
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
1.62 kV
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
1.8 kV