181KD14J-O kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
180 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
181KD14J-O
DigiKeys varenummer
13-181KD14J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
181KD14J-O
Beskrivelse
VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
198 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
60J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
1100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
115 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
150 V
Varistor-spænding (min.)
162 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
180 V