180KH20-TB
DigiKeys varenummer
13-180KH20-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
180KH20-TB
Beskrivelse
VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
11J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
28500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V