180KH07-OTB
DigiKeys varenummer
13-180KH07-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
180KH07-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
2J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V