180KH05J-OTR
DigiKeys varenummer
13-180KH05J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
180KH05J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 18V 250A DISC 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
0,6J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Forældet
Kapacitans @ frekvens
1400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V