180KD20J-P7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
18 V 3 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
180KD20J-P7.5
DigiKeys varenummer
13-180KD20J-P7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
180KD20J-P7.5
Beskrivelse
VARISTOR 18V 3KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3 kA
Serie
Energi
13J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
28500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V