180KD05J-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
18 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
180KD05J-F
DigiKeys varenummer
13-180KD05J-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
180KD05J-F
Beskrivelse
VARISTOR 18V 250A DISC 5MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
0,6J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
1400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V