180KD05-FTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
18 V 100 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
180KD05-FTR
DigiKeys varenummer
13-180KD05-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
180KD05-FTR
Beskrivelse
VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
21.6 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
100 A
Serie
Energi
0,4J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
11 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
15 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V