15KPA78A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
126,1V Klemme 119,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA78A/TR13
DigiKeys varenummer
13-15KPA78A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA78A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126.1VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
119,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Spænding - Nedbrud (min.)
87,1V