15KPA75A/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA75A/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-15KPA75A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA75A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 122VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
122V Klemme 123,8A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
122V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
123,8A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Spænding - Nedbrud (min.)
83,8V