15KPA64CA/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA64CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-15KPA64CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA64CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 104.2VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
104,2V Klemme 144,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
104,2V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
144,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Spænding - Nedbrud (min.)
71,5V