15KPA40CA/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 587
Datablad
65,8V Klemme 229,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA40CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-15KPA40CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA40CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 65.8VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
65,8V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
229,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
40V
Spænding - Nedbrud (min.)
44,7V