15KPA280CA/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA280CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-15KPA280CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA280CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 280VWM 454.5VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
454,5V Klemme 33,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
454,5V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
33,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
280V
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
312,8V