15KPA22A/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA22A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA22A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 37.1VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37,1V Klemme 407A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
37,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
407A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Spænding - Nedbrud (min.)
24,57V