15KPA200A/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
319,1V Klemme 47,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA200A/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA200A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA200A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 200VWM 319.1VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
319,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
47,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
200V
Spænding - Nedbrud (min.)
223,4V