15KPA150A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
241,9V Klemme 62,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA150A/TR13
DigiKeys varenummer
13-15KPA150A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA150A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 241.9VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
241,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
62,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
150V
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
167,6V