151KH20-OP7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
150 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
151KH20-OP7.5TB
DigiKeys varenummer
13-151KH20-OP7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
151KH20-OP7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
165 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
70J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2700 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
95 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
125 V
Varistor-spænding (min.)
135 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
150 V