151KD20J-P7.5TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
150 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
151KD20J-P7.5TB
DigiKeys varenummer
13-151KD20J-P7.5TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
151KD20J-P7.5TB
Beskrivelse
VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
165 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
106J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2700 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
95 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
125 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
135 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
150 V