151KD14-P10TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 250
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
På lager: 0
150 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
151KD14-P10TB
DigiKeys varenummer
13-151KD14-P10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
151KD14-P10TB
Beskrivelse
VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
165 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
40J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
95 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
125 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
135 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
150 V