122KH20J-FP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
1.2 kV 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
122KH20J-FP7.5
DigiKeys varenummer
13-122KH20J-FP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
122KH20J-FP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 1.2KV 10KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.32 kV
Producenter
YAGEO
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
660J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
350 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
750 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
990 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
1.08 kV
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
1.2 kV