121KH20J-OP7.5TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
120 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
121KH20J-OP7.5TR
DigiKeys varenummer
13-121KH20J-OP7.5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
121KH20J-OP7.5TR
Beskrivelse
VARISTOR 120V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
132 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
85J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
3300 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
75 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
100 V
Varistor-spænding (min.)
108 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
120 V