121KH14J-P10TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
120 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
121KH14J-P10TB
DigiKeys varenummer
13-121KH14J-P10TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
121KH14J-P10TB
Beskrivelse
VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
132 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
40J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
1700 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
75 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
100 V
Varistor-spænding (min.)
108 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
120 V