112KH10-O kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
1.1 kV 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
112KH10-O
DigiKeys varenummer
13-112KH10-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
112KH10-O
Beskrivelse
VARISTOR 1.1KV 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.21 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
115J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
90 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
680 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
895 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
990 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
1.1 kV