102KH20J-O kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
1 kV 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
102KH20J-O
DigiKeys varenummer
13-102KH20J-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
102KH20J-O
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
565J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
400 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV