102KH14J-FP10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
1 kV 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
102KH14J-FP10
DigiKeys varenummer
13-102KH14J-FP10-ND
Producenter
Producentens varenummer
102KH14J-FP10
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 6KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
280J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV