102KH10J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
1 kV 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
102KH10J-OTR
DigiKeys varenummer
13-102KH10J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
102KH10J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
140J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV