102KD10J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 370
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
På lager: 0
1 kV 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
102KD10J-OTB
DigiKeys varenummer
13-102KD10J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
102KD10J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
140J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV