101KH20J-FP7.5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
100 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
101KH20J-FP7.5
DigiKeys varenummer
13-101KH20J-FP7.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
101KH20J-FP7.5
Beskrivelse
VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
70J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
4000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V