101KD14J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
100 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
101KD14J-OTR
DigiKeys varenummer
13-101KD14J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
101KD14J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 100V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
33J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
2000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V