101KD07J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
100 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
101KD07J-TB
DigiKeys varenummer
13-101KD07J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
101KD07J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
12J
Kapacitans @ frekvens
500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V