1.5SMC9.1A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
13,4V Klemme 113,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC9.1A/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5SMC9.1A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC9.1A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 7.78VWM 13.4V DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
13,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
113,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
7,78V
Spænding - Nedbrud (min.)
8,65V