1.5SMC36CA/TR7
DigiKeys varenummer
13-1.5SMC36CA/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-1.5SMC36CA/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5SMC36CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC36CA/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49,9V Klemme 30,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
49,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
30,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
–65°C – 175°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
30,8V
Spænding - Nedbrud (min.)
34,2V