1.5SMC200CA-AT/13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
274V Klemme 5,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC200CA-AT/13
DigiKeys varenummer
13-1.5SMC200CA-AT/13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC200CA-AT/13
Beskrivelse
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
171V
Spænding - Nedbrud (min.)
190V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
274V