1.5SMC130CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5SMC130CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-1.5SMC130CA/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5SMC130CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC130CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
179V Klemme 8,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
179V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
111V
Spænding - Nedbrud (min.)
124V