1.5KE9.1A/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
13,4V Klemme 113,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE9.1A/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE9.1A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE9.1A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
13,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
113,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
7,78V
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
8,65V