1.5KE8.2CA/B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
12,1V Klemme 125,6A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE8.2CA/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE8.2CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE8.2CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE8.2CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
125,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
7,02V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
7,79V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
12,1V