1.5KE7.5A/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE7.5A/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE7.5A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE7.5A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11,3V Klemme 134,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
134,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
6,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
7,13V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,3V