1.5KE62CA/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 940
Datablad
85V Klemme 17,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE62CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE62CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE62CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 53VWM 85VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
85V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
17,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
53V
Spænding - Nedbrud (min.)
58,9V