1.5KE530CA-AT/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
725V Klemme 2,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE530CA-AT/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE530CA-AT/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE530CA-AT/B
Beskrivelse
TVS DIODE 450VWM 725VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
450V
Spænding - Nedbrud (min.)
503,5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
725V