1.5KE510CA/B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
YAGEO
På lager: 0
Datablad
698V Klemme 2,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE510CA/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE510CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE510CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE510CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 434VWM 698VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
434V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
485V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
698V